Váci Szakképzési Centrum
Boronkay György
Műszaki Technikum és Gimnázium

A Pest megyei Atlétikai Ügyességi Csapatbajnokság eredményei – 2020

2020-10-02 11:36:00

Szeptember 30-án szerdán került megrendezésre, a Pest-megyei Ügyességi atlétikai csapatbajnokság döntője, ahol diákjaink a következő eredményeket érték el.

LÁNYOK EREDMÉNYEI:

 

TÁVOLUGRÁS:

I. hely:
csapat tagjai:
Bakter Fanni 10.I, Berczelly Réka 11.A, Nagy Luca 9.N, Szegner Kitti 10.A

 

SÚLYLÖKÉS: 

I. hely
csapat tagjai:
Gráf Szabina 11.A, Kurucz Aida 9.A, Molnár Korinna 9.I, Szorcsik Adél 12.K
 
II. hely
csapat tagjai:
Bagi Petra 11.I, Bagi Virág 11.I, Bereczky Bíborka 11.I, Gulyás Liza 11.I, Kiss Virág 11.I

 

GERELYHAJÍTÁS: 

I. hely
csapat tagjai:
Bakter Fanni 10.I, Berczelly Réka 11.A, Gráf Szabina 11.A, Szegner Kitti 10.A

 

4X800m VÁLTÓFUTÁS:

II. hely
csapat tagjai:
Szabó Zsófi 12.K, Szécsi Alexandra 10.I, Kökény Hanna 9.I, Bagi Virág 11.I

 

SVÉDVÁLTÓ (100m-200m-300m-400m):

III.hely
csapat tagjai:
Bakter Fanni 10.I, Berczelly Réka 11.A, Ottó Katalin 9.N, Bagi Petra 11.I


FIÚK EREDMÉNYEI:

 

TÁVOLUGRÁS: 

I. hely átlag: 625, 075 cm
Csapat tagjai:
Tolnai Olivér-Bényei Tamás-Fedor Dávid-Horváth Máté-Jancsik Tamás.

 

GERELYHAJÍTÁS: 

I. hely, átlag: 58,075m-Új Diákolimpiai csúcs!!
Csapat tagjai:
Fedor Dávid-Orbán Áron-Jancsik Tamás-Horváth Máté-Jancsik Martin.

 

SÚLYLÖKÉS: 

I. hely. átlag: 10,625m
csapat tagjai:
Horváth Márk-Újhelyi Mihály-Orsó Márk-Jancsik Tamás-Jancsik Martin.

 

4X1500m VÁLTÓ: 

I. hely
'A" csapat, idő: 18:10,36 mp
Zoboki Zoltán-Nagy Zoltán-Bíró Dominik-Szinte Bálint.

II: hely
Boronkay "B" csapat idő: 18:45,36mp
Petró Vince-Molnár Péter-Virsinger Dániel-Tóth Nándor.


 

 

TÁVOLUGRÓ CSAPAT I. HELY:     
Tolnai Olivér; Jancsik Tamás; Horváth Máté; Fedor Dávid; Bényei Tamás

 

 

GERELYHAJÍTÓ CSAPAT I.HELY:
(58.07m új országos Diákolimpiai csúcs)

Magyari Zoltán edző; Orbán Áron; Jancsik Martin; Jancsik Tamás; 
Horváth Máté; Fedor Dávid; Horváth Gergely edző

 

 

4x1500M VÁTLÓ II. HELY Boronkay B csapat:

Molnár Péter; Petró Vince; Virsinger Dániel; Tóth Nándor

4x1500M VÁTLÓ I. HELY Boronkay A csapat:

Szinte Bálint; Nagy Zoltán; Bíró Dominik; Zoboki Zoltán